O mně

Jsem tvor od přírody zvědavý a v mém případě nezůstává pouze u zvědavosti. Baví mě hromada věcí, hodně věcí mě zaujme a následně musím vše vyzkoušet. Zajímám se o kreativní práce (i když mám pocit, že by moje fantazie mohla být pestřejší), ale zejména mě baví věci vyrábět a dělat si je doma sama co nejpřírodnější cestou.

Hodně kamarádů mi říká, ať si udělám stránky a píšu o tom a vzhledem k tomu, že jsem na mateřské s naším prvním Panem Prcíkem, tak jsem se rozhodla, v rámci zachování svého duševního zdraví, toto skutečně udělat.

Jelikož mých zájmů není zrovna málo, tak se budu snažit něco málo přispívat, ale nemyslím si, že by zde bylo něco světoborného, co byste nenašli jinde, protože já taky čerpám hlavně na internetu.

Ať už zde najdete zábavu, inspiraci anebo jen zabloudíte, tak Vám přeji, ať si odnesete kousek pozitivního do svého života 🙂

DSC_2320

3 thoughts on “O mně

 1. Dobrý den,
  náhodou jsem narazila na Vaše stránky a radost pohledět, tolik krásných ibišků.
  Vím že je ještě brzo, ale budete na jaro nějaké ibišky prodávat?
  Předem děkuji.
  M.K.

  1. Zdravím Markéto,
   já bohužel přebytky rostlin mít nebudu a rouby a semínka letos nabízet ani nebudu jelikož nebude z čeho. Budu ráda, když dosud živé rostliny zachráním. Nicméně možná budu dělat objednávku u Gommera, tak se můžete přidat. Jinak „hotové rostliny v ČR od zdejších pěstitelů seženete pouze náhodou, když holky dělají pořádek a „zbavují se“ některých kousků, které uvolní místo pro nové špeky.

 2. Dobrý den, ráda bych se přidala k hromadné objednávce ibišků, pokud tedy ještě Vaše nabídka je aktuální… Moc díky za informaci Jana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *