Doprava a platba

Možnosti dopravy:

POŠTOVNÉ již od 59,- Kč.

Objednávky je možné zaslat i doporučeným psaním prostřednictvím České Pošty, tímto způsobem jde zaslat pouze drobné zboží do hodnoty 600Kč a hmotnosti 2kg.

CENÍK

  1. Česká pošta – Balík Do ruky – 99,- Kč
  2. Kurýrní společnost GLS – substráty– 109,- Kč
  3. Kurýrní společnost DPD 99,- Kč
  4. Zásilkovna – 59,- Kč
  5. SLOVENSKO – pobočka sítě Zásielkovňa SK – 89,- Kč 

Při objednávce nad 2000,- Kč po ČR doprava ZDARMA

Při objednávce nad 3000,- Kč po SR doprava ZDARMA – (doručení na pobočku ZÁSIELKOVNY.SK)

*Berte prosím na vědomí, že objemné a těžké zásilky nelze posílat přes Zásilkovnu (balíky pouze do 5kg) a objednávky obsahující substráty budou zasílány pouze prostřednictvím kurýrní služby GLS za 109Kč. Na tyto objednávky se nevztahuje doprava zdarma při nákupu nad 2000Kč, ale až při nákupu nad 3000Kč. Substráty zasílám výhradně kurýrní společností GLS!

Kurýrní služba

Většinou doručuje zásilky druhý den po podání (není garantováno). O zásilce budete informování emailem a následně i sms s dvouhodinovým časovým oknem s termínem doručení. Pro zasílání substrátů je využívána ekonomičtější služba, která nezahrnuje informační sms. Po odeslání zboží Vám zašlu číslo balíku pro sledování.

ČESKÁ POŠTA

Balíky do ruky Česká pošta doručuje většinou následující den po odeslání. Substráty nezasílám prostřednictvím České pošty.

ZÁSILKOVNA – do hmotnosti 5kg

Objednávku si můžete vyzvednout na vybrané pobočce sítě Zásilkovna.cz – do sítě se zapojují nejrůznější prodejny po ČR. O uložení balíčku jste informování prostřednictvím SMS a emailu a můžete si jej vyzvednout v otevírací době prodejny. Balíčky většinou podáváme na pobočce v Brandýse většinou až v pozdních odpoledních hodinách, kdy už byl uskutečněn svoz zásilek pro tuto pobočku, proto počítejte s tím, že balíček bude připraven k vyzvednutí až třetí den.

Doručení SLOVENSKO

Využívám služeb Zásilkovny a následně je Vám balík doručen kurýrní službou nebo Slovenskou poštou dle zvolené varianty.

V případě doručení na Vámi vybranou pobočku sítě ZÁSIELKOVŇA SK, si balík budete moci vyzvednout, jakmile Vám bude doručena informace o jeho uložení na dané pobočce.

OSOBNÍ ODBĚR

OSOBNÍ ODBĚR  – na adrese Sudovo Hlavno 197, Praha – východ,  je zdarma.

Možnosti platby:

  • Platba převodem na účet -platí pro všechny druhy dopravy. Není účtován žádný poplatek. Ušetříte si tak čas i peníze za dobírku. Po zpracování objednávky Vám budou na email zaslány platební údaje. Po připsání peněz na náš účet zboží odesíláme na Vaši adresu. Bez poplatku i pro platby v EUR.

U objednávek, které splní podmínky pro doručení ZDARMA, je vyžadována platba předem.

O stavu Vaší objednávky Vás budeme průběžně informovat prostřednictvím emailu. Dopředu tak budete vědět, kdy můžete očekávat doručení Vaší zásilky.

 

objednavky@kvetouci-poteseni.cz

+420 601 56 36 16

Poštovné do zahraničí bude řešeno individuálně dle cílové země.

  Upozornění pro zákazníky:

Při převzetí zásilky od přepravní společnosti si obsah balíku ihned zkontrolujte – ještě před podpisem dopravci. Klidně řidiče zdržte, rozbalte balík třeba na parkovišti. Jestliže bude obsah zásilky poškozený, je nutné tuto skutečnost zapsat hned s řidičem, na pozdější reklamace přepravní společnost nereaguje. Děkujeme

 

NEBEZPEČÍ ŠKODY NA ZBOŽÍ: Nebezpečí škody na zboží přechází na kupujícího v době, kdy převezme zboží od prodávajícího, resp. od dopravce.
PROHLÍDKA ZBOŽÍ: Kupující je povinen prohlédnout zboží při vynaložení odborné péče, podle možnosti co nejdříve po přechodu nebezpečí škody na zboží. Jestliže kupující zboží neprohlédne, nebo nezařídí, aby bylo prohlédnuto v době přechodu nebezpečí škody na zboží, nemůže uplatnit nároky z vad zjistitelných při této prohlídce. Týž den, kdy kupující zjistil vady zboží, je povinen podat písemnou zprávu prodávajícímu.